CSCHchodov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Seznam vystavovatelů 7.-8.11.2014 = 28. regionální výstava (soutěž okresů)

Poslední výstavy

  Seznam soutěžících vystavovatelů podle okresů :

Adresy a jména jsou tak, jak byly dodány od okresních výborů.

Domažlice :

  Bárta Jaroslav                 Pec p.Čerchovem 88, 344 01 Domažlice
  Boršč Ladislav                 Sitboř, 345 22 Poběžovice
   Buršík Josef                     Dolní 367, 345 22 Poběžovice

  Fiala Tomáš                     Gorkého 70, 346 01 Horšovský Týn

  Koczai Ján                        Výhledy 187, 346 01 Horšovský Týn

  Kováčová Dita MCh        Zahradní 139, 345 43 Koloveč

  Krubert Josef                   345 21 Meclov 45

  Kutil Jan                          Prapořiště 134, 345 06 Kdyně

  Müller Antonín                Hradební 35,  346 01 Horšovský Týn

  Polák Jaroslav                 Farní 299, 345 06 Kdyně

  Sokolová Andrea MCh    Dolní 367, 345 22 Poběžovice

  SŠ a SOU                          Lifrova 122, 346 01 Horšovský Týn

  Šesták Václav                   Chocomyšl 13, 345 43 Koloveč

  Vrba Jaroslav                  Všepadly 31, 345 43 Koloveč

  Vrba Jaroslav MCh         Všepadly 31, 345 43 Koloveč

Cheb :

  Bílek Pavel                       Stavbařů 5, 350 02 Cheb

  Burda Pavel                     Zámecká 41, 350 02 Cheb

  Burda Radek                   Zámecká 41, 350 02 Cheb

  Hermanovský Milan       Aleje 43, 350 02 Fr.Lázně

  Holub Václav                   Lipová 98, 350 02 Cheb

  Kosnar Jan                      Lipová 115, 350 02  Cheb

  Petrák Pavel                    Mokřiny 112, 352 01 Aš

  Stehlík Karel                   Barvířská 8, 352 01 Aš

  Tirala Jakub MCh          Šumavská 25, 350 02 Cheb

  Tirala Josef                     Šumavská 25, 350 02 Cheb

  Valenta Václav                Evropská 56, 350 02 Cheb

  Valentovič Jan                 Lesní 28, 350 02 Cheb

Klatovy :

  Balatá Růžena                 Vlkonice 4, 341 01 Horažďovice

  Bonk Josef                       Pod Hůrkou 546, 339 01 Klatovy

  Dvořák Josef                   Hrádek, 342 01 Sušice

  Klesl Josef                       Točník 5, 339 01 Klatovy

  Kliment Josef                  Dlažov 4, 340 21 Janovice nad Úhlavou

  Kohout Rudolf                Plánice 263, 340 34

  Kramárová J.                  Hořejší Těšov 10, 342 01 Sušice

  Kurc Bohumil                  Štěpánovice, 339 01 Sušice

  Pinkas Václav                  Zbynice 28, 342 01 Sušice

  Pyšek Josef                       Luby 261, 339 01 Klatovy

  Šafařík Miroslav              Točník 78, 339 01 Klatovy

  Štambach František         Strážov, 339 01 Klatovy

  Vodička Oldřich               Kolinec 300, 342 01 Sušice

  Volmut Pavel                    Komenského 263, 340 22 Nýrsko

  Voráček Pavel                   Dolany 207, 339 01 Klatovy

Karlovy Vary :


  Bratršovský František     Andělská Hora 168, p.364 71 Bochov

  Čechák Antonín                Hradební 62,  364 52 Žlutice

  Fischer Petr                       Jakubov 20, 363 01 Ostrov

  Chrust Petr                        Andělská Hora 154, p.364 71 Bochov

  Kaštovský Jiří                   Brigádnická 711,  363 01 Ostrov

  Kohoutek Miloš                 Otročín 111, p.364 01 Toužim

  Matviják Štefan                 Lidická, 363 01 Ostrov

Plzeň :


  Balíček Alois                     Švehlova 232, 332 03 Šťáhlavy

  Eliáš Václav                      Hradčany E7, 334 01 Chlumčany

  Chlanda František           Hradiště 79, 335 44 Kasejovice

  Kašpar Jindřich               Útušice 113, 332 09 Útušice

  Kesl Radomír MCh          Seč 96, 336 01 Blovice

  Kraus Václav                    Horní Lukavice 93, 334 01 Přeštice

  Krůta Václav ing.             Klabava 100, 338 41 Klabava

  Lang Roman ing.              Žilov 71, 330 11 Třemošná

  Loukota Jaroslav ing.      Letkov 25, 326 00 Plzeň

  Michálek Jaroslav            Lučiště 22, 335 61 Spálené Poříčí

  Přibyl Jan                         Mírová 485, 335 61 Spálené Poříčí

  Suchomel Milan               Na Líše 31, 326 00 Plzeň

  Škrábek Roman               Komenského 78, 334 42 Chlumčany

  Špillar Josef                     Tymákov 69, 332 01 Tymákov

  Švehla Václav                  Hvozd 62, 331 01 Hvozd

  Tensler Karel                   Myslinka 45, 330 23 Myslinka

Plzeň-sever :


  Bayer Daniel                    Nečtiny 190, 331 62 Nečtiny

  Hajšman Václav              Žihle 287, 331 65 Žihle

  Hron Václav ml.              Podbořánky 26, 270 33 Rakovník

  Hron Václav st.                Podbořánky 26, 270 33 Rakovník

  Janouškovec Jan              Přehořov 25, 331 65 Žihle

  Jelínková Dagmar MCh  Buček 6, 331 41 Kralovice

  Konopásek Josef              Šípy 17, 270 34 Čistá u Rakovníka

  Krůta Zdeněk                   Lábkova 53, 318 00 Plzeň 18

  Pícl Zdeněk                       Pražská 245, 331 44 Kožlany

  Soukup Stanislav             Mladotice 1, 331 41 Kralovice

  Topinka Jiří ing.              Pražská 201, 331 44 Kožlany

  Tuzar Vladimír                Tyršova 695, 331 41 Kralovice

  Václavíková Marie MCh Vysoká Libyně 16, 331 41 Kralovice

  Vopat Miloslav ml.           Černíkovice 31, 331 41 Kralovice

  Vopat Miloslav st.            Černíkovice 31, 331 41 Kralovice

  Žemličková Zdeňka          Hrad Nečtiny 36, 331 62 Nečtiny

Rokycany :


  Baborovský Vlast.           Sedlecko 35, 338 24 Břasy

  Boháč Ant.                       Mirošov 61, 338 43 Mirošov

  Dvořák Václav                Holoubkov 74, 338 01 Holoubkov

  Fojt Jiří                           338 28 Radnice u Rokycan

  Hasoňová Katka             Strašice 139/I., 338 45 Strašice

  Hering Pavel                   Bušovice 129, 338 24 Břasy

  Jágr Jiří                          Biskoupky 3, 338 08 Zbiroh

  Khail Jiří                        Lišná, 338 08 Zbiroh

  Kosnar Vl.                      Pozazníku 242, 338 42 Hrádek u Rokycan

  Lovaš Ivan                      Dobřív 485, 338 44 Dobřív

  Macháček Jar.                Strašice 530/II., 338 45 Strašice

  Macháček Petr ing.        Strašice 530/II., 338 45 Strašice

  Šmatlák Václav              Mirošov 61, 338 43 Mirošov

  Vopat Václav                  Příhovice 131, 338 43 Mirošov

Sokolov :


  Brož Zbyněk                   Sadová 1024, 358 01 Kraslice

  Brož Zdeněk                   Karlovarská 412, 357 35 Chodov
  Drbal Antonín                Krásné Údolí 29, 364 01 p.Toužim
  Fischer Petr                    Stříbrná 440, 357 21 Stříbrná
  Jandík Václav                Heyrovského 1540, 356 01 Sokolov
  Kofroň Josef                   Libnov 73, 357 08 Krajková
  Kofroň Miroslav            Kamenice 21, 357 61 Březová

  Kroft Miroslav ing.        Dobrovského 59, 356 04 D.Rychnov

  Nováková Jana               Tyršova 584, 357 51 Kynšperk
  Nožičková Alena             Horní 10, 362 63 Dalovice
  Píša Jaroslav                   Nejdecká 274, 357 35 Chodov
  Raus Karel                      Kosmonautů 1904, 356 05 Sokolov
  Rinský Zbyněk                Hory 42, 360 11 p.Jenišov
  Rolník Josef                    Na Kopečku 80, 351 35 Plesná
  Svoboda Miroslav          Spartakiádní 1976, 356 01 Sokolov

Tachov :


  Fecková Dana ing.         Brod nad Tichou 93, 348 15 Planá u M.L.

  Janoušek Fr. ing.           Láz 5, 349 01 Stříbro

  Kantová Jana                 Na Vinici 1325, 349 01 Stříbro

  Kladivo Petr                   Úšava 85, 348 01 Staré Sedliště

  Kolář Milan                    Borovany 1, 348 02 Bor

  Kupec Jiří                       Máchova 1031, 349 01 Stříbro

  Matějka Bohuslav          Řešín, 349 53 Bezdružice

  Parkas Zdeněk               Staré Sedliště 331, 348 01 Staré Sedliště

  Salaba Miroslav            Zadní Chodov 38, 348 15 Planá u M.L.

  Smrž Karel                     Jiráskova 684, 349 01 Stříbro

  Stehlík Antonín              V Domkách 460, 349 01 Stříbro

  Šedivý Jakub                  Trpisty 82, 349 01 Stříbro

  Štros Milan                     Velké Dvorce 54, 348 06 Přimda

  Veřtat Josef                     Americká 649, 347 01 Tachov



Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky