CSCHchodov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Čestné ceny drůbež

Poslední výstavy

7.-8.11.2014 - regionální soutěž okresů
Čestné ceny získali :
SŠ-SOU Hor.Týn (DO)    kl.č. 2        Husa česká

Kofroň J. (SO)                  kl.č. 9        Kachna indický běžec černý
Drbal A. (SO)                    kl.č. 20      Hempšírka měď.červená
Kofroň M. (SO)                 kl.č. 23      Australka

Chlanda F. (PL)                 kl.č. 49      zdr.Vyandotka str.kor.vlnitá

Janouškovec J. (PS)           kl.č. 55      Antverpský vousáč
Sokolová A. MCh (DO)     kl.č. 64      Kachna velšský Harlekýn
Kaštovský J. (KV)             kl.č. 65       Krůta česká

=======================================================

25.1.2014
Čestné ceny získali :
Kofroň Mir.                kl.č. 5     Kachna chocholatá
Hájek Fr.                    kl.č. 18   Australka
Kofroň Jos.                 kl.č. 24   Araucana modrá
Petrák P.                     kl.č. 31   z.
Brahmanka kor. vln.

Šimková                      kl.č. 46   Kočinka

Schuh H.                     kl.č. 48   Novoangl. boj.
Drbal A.                      kl.č. 52   Rousná zakr.černá

===================================================

26.10.2013
Čestné ceny získali :
Ludwig P.                    kl.č. 3b  Kachna Ind.běžec
Svoboda M.                 kl.č. 27   Araukana div.
Kofroň Jos.                 kl.č. 30   Hedvábnička bílá
Rolník Jos.                  kl.č. 31   z.Faverolka los.

Petráková N.MCH     kl.č. 33   z.Brahmanka kor. vln.

Rinský Zb.                   kl.č. 43   z.Wyandotka vln.kor.
Drbal A.                      kl.č. 47   Rousná zakr.břízová

===================================================

26.1.2013
Čestné ceny získali :
Kofroň Mir.         kl.č. 12  Orlovka trojbarevná
Rinský Zb.           kl.č. 19   Vlaška skr.
Vogel M.              kl.č. 28   z.Velsumka kor.
Fischer Petr        kl.č. 33   z.Velsumka oranž.

Brož Zd.              kl.č. 34   z.Bílefeldská rod.

Rybáček V.         kl.č. 37   z.Vyandotka ží.
Ludvig P.            kl.č. 45   Holandská zakrslá
Schuh Helmuth  kl.č. 46   Bantamka černá


27.10.2012
Čestné ceny získali :
Neubauer         kl.č. 3     Husa labutí šedá
Pospíšilová       kl.č. 6     Kachna čárkovaná
Rolník              kl.č. 14   Faverolka los.
Judr.Svoboda  kl.č. 30   Vlaška čb.
Hán Jan           kl.č. 35   Česká zl. kropenka
Valenta            kl.č. 36    z.Faverolka los.
Brož Zd.          kl.č. 39    z.Bílefeldská rod.


28.1.2012
Čestné ceny získali :
Vogel M.      kl.č. 5     Kachna indický běžec
Schuh R.       kl.č. 15   Madraská bojovnice
Drbal A.       kl.č. 32   Česká zlatá kropenka
Rolník           kl.č. 34   Faverolka los.
Kofroň M.    kl.č. 39   Sulmtálka zl.
Píša Jar.       kl.č. 43    Plymutka ží.
Ludwig P.    kl.č. 51    Holandská zakrslá

====================================================
29.30.10.2011
Čestné ceny získali :

Kofroň Mir.            Kachna pižmová
Fischer Jan             Hamburčanka stt.
Drbal A.                  Česká zlatá kropenka
Tirala Jos.               zdr.Faverolka los.
Píša Jaroslav           zdr.Plymuthka žíhaná
Uzlík R.                    zdr.Paduánka stř.
Brož Zdeněk            zdr.Bílefeldská
Ludwig Peter           Holandská zakrslá
Geflügel
Ehrenpreis (Čestné ceny) získali :
Weidner André        new Hempschire goldbrau  Hempšírka měď.
Jahn Jürgen             Zwerg.Cochin weiss  z.Kočinka bílá
Schätzer Hartmut    zw.Wyandoten  schwarz  z.Vyandotka černá

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky